Kontakt

Ján Svitana

mobil: 0907 69 86 30
e-mail: jan.svitana@gmail.com

Svitana s.r.o.

Dostojevského 2563/15
058 01 Poprad

IČO: 43949576
DIČ: 2022547626

Ján Harnish

mobil: 0901 70 99 55
e-mail: janharnisch1988@gmail.com

Napíšte nám.

14 + 8 =

Často kladené otázky

Koľko to bude stáť?

Cena rekonštrukcie je závislá od použitých materiálov a rozsahu. Existuje množstvo materiálov a technologických postupov súvisiacich s takouto rekonštrukciou, ktoré nemusia vždy znamenať, že ste sa pohli k lepšiemu od Vášho aktuálne havarijného stavu. My Vám ako zákazníkovi po obhliadke objektu na to kvalifikovanou osobou navrhneme materiály o ktorých vieme, že sú vhodné a spoľahlivé. Oboznámime Vás aj s inými typmi, ich výhodami aj nevýhodami a po Vašom zvážení vypracujeme cenovú ponuku, ktorú Vám predložíme na schválenie.

Mám prerobené jadro. Musím ho zbúrať?

Pred samotnou realizáciou sa vykoná detailná obhliadka každého bytu a každý užívateľ bude oboznámený s možnosťami špecifickými pre jeho byt. Skúsenosť hovorí, že prerobené jadrá je možné rozobrať a dať do pôvodného stavu rozobratím našim stavebníkom. Pre Váš bytový dom Vám poskytujeme bezplatnú montáž a demontáž všetkých bytových jadier.

Ako dlho to bude trvať?

Rekonštrukciu jedného stúpacieho rozvodu klasického osempodlažného alebo trinásťpodlažného bytového domu sme schopní (pri nasadení od rána do večera) vykonať v priebehu jedného pracovného dňa v závislosti od požiadaviek a okolností. Bytová jednotka musí byť prístupná počas celej doby rekonštrukcie. Nakoľko vieme, že je pre Vás komplikované vybaviť si voľno, sme schopní pracovať aj v sobotu.

Pôjde mi počas rekonštrukcie WC?

Vždy sa rekonštruuje v jednom čase len jeden stúpací rozvod a preto je nutné použiť na tento jeden deň susedovo WC. Prípadne, po dohode, môžeme zabezpečiť prenosné WC.

Bude po rekonštrukcií fungovať všetko ako má?

Samozrejme. Nutne pre našu kontrolu zabezpečujeme vykonanie tlakovej skúšky, vystavenie certifikátov, revíznych protokolov, kariet vodomerov a ich zaplombovanie. Sme schopní na základe vopred stanovených podmienok poskytnúť okrem záručnej doby aj servis pre odstránenie závad v pozáručnom období. Naša spoločnosť poskytuje 24 hodinový servis!!!
Máte daľšie otázky?